تاريخ انتشار :شنبه ۱۴ شهریور ۹۴.::. ساعت : ۲:۲۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

پروژه های عمرانی ورسیدگی به امورات بعداز به روی کارآمدن فرماندار جدیدبا اقتدارانجام می گیرد

ه گزارش شهریمیز به نقل از آران مغان حجت‌الاسلام سید سعید رشادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان در جمع مردم، با بیان اینکه جابجایی و عدم ثبات در مدیریت شهرستان مانع توسعه شهرستان پارس آباد شده است، اظهار داشت: هر چه قدر تجهیزات و امکانات در منطقه فراهم شود اما از ثبات مدیریت در آن اثری نباشد، به درد نمی خورد.

وی تصریح کرد: ما بایستی مدیران شایسته در این شهرستان سرکار آورده و از آنها حمایت کنیم، نه اینکه به بهانه های واهی و مغرضانه اقدام به برکناری یک مدیر کاری کرده و دیگری را جایگزین او کنیم که اینگونه کارها ضربات جبران ناپذیری بر پیکره مدیریتی شهر وارد می کند.

امام جمعه پارس آباد با اشاره به اینکه با تغییر مدیریت در شهرستان پارس آباد، ارکان مدیریت این شهرستان نیز متزلزل شده بود، بیان داشت: در طی ماههای گذشته ما فقط شاهد تغییرات پی در پی مدیران شهرستان پارس آباد بودیم که خوشبختانه بعد از روی کار آمدن احمدی فرماندار پارس آباد به خوبی و با اقتدار در حال مدیریت شهرستان و اجرای پروژه ها و امورات شهرستان است.

رشادی در بخش دیگری از سخنان خود، خواستار ارتقاء فرمانداری این شهرستان به فرمانداری ویژه شد و گفت: ما از مسئولان استانی و وزارت کشور انتظار داریم تا جایگاه پارس‌آباد را به فرمانداری ویژه ارتقا دهند.

امام جمعه پارس آباد همچنین عدم تفویض اختیار به فرمانداری این شهرستان را غیر قابل قبول دانست و خواستار تسریع در روند اجرای آن شد.

وی در ادامه به سیزدهم شهریور روز تعاون اشاره و با بیان اینکه مسوولان در رابطه با معضل بیکاری بایستی تدبیر خاصی کنند، افزود: با اینکه جوانان شهرستان پارس آباد از معضل بیکاری و اشتغال رنج می برند اما حرکت های خوبی در سالهای اخیر در بخش تعاون شهرستان انجام شده که در ایجاد اشتغال در منطقه مؤثر بوده است و بایستی تداوم یابد.

رشادی، بروکراسی اداری را بزرگترین مشکل پیش روی کارآفرینان و جوانان شهرستان پارس آباد دانست و خواستار زمینه‌های اشتغال و کارآفرینی برای جوانان این منطقه از سوی مسوولان شد.

خطیب نمازجمعه پارس آباد در ادامه با گرامی داشت بیست و یکمین سالگرد ارتحال “حجت الاسلام کریمی” امام جمعه فقید شهرستان پارس آباد اضافه کرد: حجت الاسلام کریمی به عنوان پدر معنوی پارس آباد همواره نقشی ارزنده در رفع مشکلات مردم منطقه پارس آباد داشته است.

رشادی به برگزاری رزمایش بسیجیان در شهرستان پارس‌آباد اشاره کرد و گفت: این رزمایش در 19 و 20 شهریور‌ ماه با رمز «لبیک یا رسول‌الله» در پارس‌آباد برگزار شده و در آن اقتدار و توانمندی‌های دفاعی و رزمی بسیجیان به نمایش گذاشته می شود.

اشاره به شهادت آیت الله قدوسی، سالروز قیام 17 شهریور و کشتار مردم توسط رژیم ستم شاهی، وفات آیت الله طالقانی اولین امام جمعه کشور و روز دحو الارض از دیگر سخنان ایراد شده در خطبه های این هفته امام جمعه پارس آباد بود.

 

برچسب‌ها

نظرات بسته شده است.

740